Emocje już chyba opadły po hucznej premierze Mercedesa AMG GT, ale jest jeszcze kilka osób, które chcą skorzystać na powiewie popularności niemieckiego sportowca. Niezależni artyści próbują dać z siebie jak najwięcej aby pokazać światu jakąś modyfikację AMG GT. Do takich osób zalicza się X-Tomi, który właśnie zaprezentował wersję cabrio.

0

Muszę przyznać, że całkiem fajnie mu to wyszło i podoba mi się jego pomysł na wersję otwartą. Wizualizacja od X-Tomi’ego nie charakteryzuje się niczym specjalnym, nie ma tutaj żadnych fajerwerków i to chyba właśnie dlatego uważam ją za ciekawą. Przypomnijmy sobie publikowany niedawno film prezentujący AMG GT. Tam też ciężko było znaleźć coś szczególnie wyszukanego, a jednak materiał pokazywał pewne oblicze sportowego Mercedesa. Spokojne i eleganckie. Podobnie pokazuje to zamieszczona wizualizacja.

2

Jakie są szanse, że projekt artysty zobaczymy w sprzedaży? Mimo interesującego wyglądu wersji otwartej może być z tym ciężko. Powodem jest obecność na rynku otwartego SL’a i nadchodzącej S-klasy Cabrio. Podobno zarząd Mercedesa obawia się, że AMG GT Cabrio mógłby nieco przyćmić wymienione modele i jego obecność w ofercie nie jest potrzebna.

Tak czy inaczej, to tylko plotki i nie należy ich za nadto interpretować. Trzeba jeszcze trochę poczekać i prawdopodobnie wszystko się wyjaśni.