Hamann postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć pakiet stylistyczny do BMW M4. Prawdopodobnie jest pierwszy. Oprócz odpicowania Beemki niemiecka firma wzięła się również za fotki. Nieźle się błyszczą i przyciągają wzrok, co? Może chcą tym coś ukryć?Hamann-BMW-M4-156

Nie pamiętam BMW serii M, do którego nie dobrałby się żaden tuner, więc to kiedy któryś z nich weźmie się za M4 było tylko kwestą czasu. Jednak pierwszy okazał się Hamann, który postąpił według standardowych szablonów. Mianowicie kupił trochę włókna węglowego i zrobił z niego przedni i tylni spojler, maskę, podmienił progi i z tyłu dołożył od siebie atrapę dyfuzora. Co dalej?

Hamann-BMW-M4-2

To co zawsze. Oczywiście koła. Ale tutaj warto się zatrzymać na dłużej. Fakt, są dwukolorowe i pasują do nadwozia, ale nie o to mi chodzi. Popatrzcie na opony. Prawie ich nie widać, są takie cienkie. Ciekawy jestem jak bardzo trzeba uważać na drodze mając takie obręcze i jak bardzo spada komfort podróżowania. Z pewnością wyglądają atrakcyjnie, ale prawdopodobnie zabijają wszystko co dobre w tym BMW. Jest jeszcze jeden psikus z tymi felgami. Mam wrażenie, że na zdjęciach felgi z lewej strony auta są srebrne, zaś z prawej czarne z żółtymi wstawkami. Wydaje mi się?

Hamann-BMW-M4-8