Top Gear The Perfect Road Trip 2 już niebawem! Tym razem również pozbędą się korków, przyczep kempingowych, Peugeotów, Jamesa Maya. Pamiętacie? Usiądzie wygodnie, bo dziś mam dla Was pierwszy trailer nowego wideo z prezenterami Top Gear.1

Już nie mogę się doczekać nowego Top Gear The Perfect Road Trip 2 z Clarksonem i Hammondem. Minęło już trochę czasu od kiedy pojawił się ostatni odcinek 21 serii i trochę się za nimi zatęskniłem. Na szczęście już niedługo, za trzy tygodnie pojawi się coś na co czekają fani Top Gear.

Według dzisiejszych informacji prezenterzy w Top Gear The Perfect Road Trip 2 pokonają trasę od Wenecji aż na wyspę Capri. Przeprawiać się będą przez takie miasta jak Bologna, Siena, Rzym, Pompeje, Sorrento i Positano na wybrzeżu Amalfi. Niestety nie wiadomo jakie wyzwania czekają na naszych ulubieńców, ale sądząc po zwiastunie będzie ciekawie i śmiesznie jak zawsze.

Wiadomo już, że Top Gear The Perfect Road Trip 2 będzie trwać 94 minuty, a w rolach głównych oprócz Clarksona i Hammonda zobaczymy wyjątkowe i egzotyczne auta takie jak choćby McLaren 650S, Lamborghini Huracan, Chevrolet Corvette C7 Stingray, BMW M4 Coupe, dwie klasyczne Alfy Romeo i jedną nowszą – 4C.

Top Gear The Perfect Road Trip 2 w Wielkiej Brytanii będzie można kupić na DVD za 13,49 funta lub na Blu-Ray za 16,49 funta. Oficjalna premiera nowego filmu z udziałem prezenterów Top Gear odbędzie się już 17 listopada.

W tej chwili ciężko powiedzieć, kiedy wideo pojawi się w Polsce i czy w ogóle się pojawi. Biorąc pod uwagę czas opóźnienia po jakim poszczególne serie Top Gear oficjalnie trafiają do Polski to Top Gear The Perfect Road Trip 2 może ukazać się u nas koło 2034 roku. Za utrudnienia przepraszamy.