Dobra, nie ma co owijać w bawełnę, więc zarzucę prosto z mostu. Jest konkurs. Z nagrodami!!!

Dzisiaj role się odwracają. Zawsze to ja pisze długo i wymyślam dziwne tematy, a Wy to czytacie. I jak chcecie to oczywiście komentujecie lub kulturalnie dajecie mi znać, że się gdzieś pomyliłem lub nie zgadzacie się z moim poglądem. Normalna sprawa.

Ale dziś będzie inaczej.

To Wy będziecie pisać, a ja będę czytał. Temat?

Który z zaprezentowanych wozów policyjnych podoba Ci się najbardziej? Piszecie markę, model, no i oczywiście mile widziany jakiś komentarz, dlaczego ten, a nie jakiś tam inny. Totalna wolna amerykanka i wszystkie chwyty dozwolone, czyli to co lubię najbardziej. Możecie opisywać różne historie, że może ktoś Was kiedyś złapał takim wozem, albo braliście udział w pościgu i udało Wam się zwiać żeby czytać mojego bloga. Opcje są różne.

Ale wygrywa tylko jeden i to ja o tym decyduje kto.

Nagrody? Zwycięzca zgarnia wszystkie fury z fotki. Są to policyjne auta z danych lat.
Toyota Landcruiser
Ford Consul
Dodge Dart
Subaru Impreza
Datsun 240Z

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uwaga, czas start! Czekam na komentarze do północy 26.02.2015.

 

Sponsorem nagród jest wydawnictwo De Agostini, wydawca kolekcji Kultowe Wozy Policyjne – http://www.wozypolicyjne.pl

 

 

Panie i Panowie,

 

Są wyniki!!! Nie będę ściemniał ani owijał w bawełnę jak prezenter z TV na rozdaniu Oskarów, że tam jakaś biała koperta, garniak i te sprawy. U mnie będzie normalnie. Wygrywa wiersz napisany przez Piotrka. Przyznaje, zaskoczyłeś mnie tym mocno. Nie spodziewałem się, że ktoś zechce ułożyć wiersz na tę okazję, ale myślę, że było warto. Nagrody wędrują do Ciebie. Musisz wysłać jeszcze tylko do mnie maila na adres dominik@cromo.pl i już się dogadamy. Jak najszybciej!

 

Dzięki wielkie wszystkim uczestnikom. Fajnie się czyta Wasze komenty i najbardziej zadowolony jestem z tego, że zastosowaliście się do niepisanej zasady fair play.

 

Polecam wszystkim przeczytać wiersz Piotrka, bo jest naprawdę dobry. Jeśli znajdziecie też trochę czasu to przeczytajcie również  komentarz Marcina. Opowiadanie też jest spoko i zasługuje na szczególną wzmiankę.